Apsaugos sistemos

Automobilių signalizacijų montavimas, remontas ir pardavimas Klaipėdoje

Auto signalizacijos montavimas Klaipeda

Atsinaujinus automobilį dažnai susimąstome dėl jo apsaugos:  ar reikia papildomų apsaugos priemonių, ar visgi užtenka gamyklinės signalizacijos. O gal buvęs automobilio savininkas turi pasilikęs dar vieną užvedimo raktą ar apsaugos sistemos pultelį? Kai kurie vairuotojai draudžiasi KASKO draudimu ir tikisi, kad šis nelaimės atveju atlygins už pavogtą ar sugadintą automobilį. KASKO - tai transporto priemonės draudimas, kuris padeda išvengti nuostolių, susijusių su automobilio pavogimu, avarija ar kitu incidentu, kai sugadinamas pats automobilis, jo vertinga įranga arba krovinys. Konkrečius reikalavimus apsaugos sistemai, priklausomai nuo automobilio vertės ir vagysčių statistikos, Jums praneš pasirinkta draudimo kompanija. Skirtingose draudimo kompanijose reikalavimai gali skirtis, todėl, prieš išsirenkant apsaugos sistemą, reikia pasitarti su draudėju arba mūsų specialistais.

Nuo 2002 metų UAB "Rekauta" yra Apsaugos Verslo Grupės (AVG) narė. Ši organizacija vienija didžiausias Lietuvos įmones, kurios dirba asmens, bet jo turto apsaugos srityje. 2003 metais UAB "Rekauta" suteiktas AVG "Automobilių apsaugos sistemos montuojančios kompanijos kokybės sertifikatas".

Automobiliu signalizacijos Klaipeda

Tačiau reiktų susimąstyti ir apie tai, kad, keičiantis kriminogeninei situacijai arba dėl nemažos konkurencijos tarp draudimo kompanijų, draudikai ne visada laiku atkreipia dėmesį į tinkamus apsaugos sprendimus. Todėl apsaugos sistemos, kurias reikalaujama sumontuoti konkrečiu atveju, nebūtinai užtikrins visišką Jūsų automobilio saugumą. Šiuo atveju savininkas prašo sumontuoti tik tokį apsaugos sistemos komplektą, kurio reikalauja draudimo bendrovė tam, kad gauti draudimui reikalingą pažymą. Ypač nesaugi yra šiuolaikinių automobilių “Keyless” sistema. Nors ji yra labai patogi, tačiau vykdyto tyrimo metu buvo atskleisti rimti jos trūkumai, kuriais pasinaudojus galima gana lengvai pavogti automobilį. Iš kitos pusės, įvykus automobilio vagystei, KASKO draudimo išmokos pagal rinkos kainą nesiekia 100 procentų. Tokiu atveju vis tiek patiriamas tiek moralinis, tiek ir finansinis nuostolis. Šiuo atveju automobilio savininkui verta susimąstyti ar jo naujai įsigytas automobilis nėra vertas daugiau, nei galima KASKO draudimo išmoka ir ar dėl to nevertėtų susimontuoti papildomą apsaugos sistemos priedą. Juolab, praėjus metams, naujos apsaugos sistemos montuotis nereikės, o apsaugos sistemos lygis toje pačioje draudimo kompanijoje išliks tas pats. Dažnai, sumontavus brangesnį apsaugos sistemos komplektą, galėsite gauti papildomą nuolaidą draudimo įmokai.

Automobiliu apsaugos sistemos Klaipeda

Dažnai galvojame, kad gamyklinės apsaugos sistemos yra praktiškas ir ekonomiškas automobilio apsaugos variantas, Tačiau mūsų specialistai vardan saugumo ir naujų pažangių technologijų rekomenduojame rinktis modernias GPS/GSM apsaugos technologijas. Jos užtikrina patikimą automobilio apsaugą, tuo pačiu pasižymi ir patogiu valdymu, bei įvairių papildomų funkcijų gausa. Šiuolaikinių technologijų dėka pažangiosios apsaugos sistemos ne tik patikimai saugo, bet turi galimybę, kartais net iš neriboto atstumo, užvesti automobilį, suteikiant galimybę žiemą pašildyti, o karštą vasaros dieną atvėsinti automobilio saloną. GPS/GSM pagalba galima matyti automobilio buvimo vietą, atskirų daviklių būseną, sekti jo judėjimo istoriją, o suveikus apsaugai ar bandant blokuoti signalą, gauti perspėjimą apie pavojų.

Naujausių Bluetooth technologijų dėka, diegiant signalizaciją galima naudoti įvairius belaidžius daviklius, sirenas ir kitus priedus, kurie palengvina patį montavimo procesą, ypač montuojant į kemperius. Vagims jie yra sunkiau pastebimi ir suteikia galimybę automobilio signalizaciją susieti su šalia esančių daiktų apsauga: stogo bagažinės, prie automobilio pritvirtintų dviračių ar net garažo, kuriame stovi automobilis, vartų.

Šiuo metu automobilių signalizacijų sumontuojama kiek mažiau negu prieš penkis ar dešimt metų. Tačiau šiuolaikinės apsaugos sistemos ir patys automobiliai yra ženkliai naujesni ir techniškai sudėtingesni. Montuojant signalizaciją reikia turėti daug daugiau techninių žinių ir kompetencijos. Nerekomenduojama bandyti tai atlikti patiems. Būtina kreiptis į šios srities specialistus, kurie kvalifikuotai patars, sumontuos naują arba suremontuos seną apsaugos sistemą. Mūsų svetainėje E-REKIJA.LT rasite įvairius automobilių apsaugos sistemų sprendimus: signalizacijos, imobilaizeriai, apsaugos sistemos ir priedai. Visas šias sistemas galima užsakyti su montavimo darbais, kuriuos atliks mūsų patyrę meistrai.