Apie mus

www.e-rekija.lt – parduotuvė, paslaugos ir konsultacijos viename

www.e-rekija.lt – tai ne tik internetinė parduotuvė, bet ir informacijos šaltinis internete, padedantis automobilių savininkams ir kitiems besidomintiems auto technika ne tik rasti reikalingą prekę, aktualią informaciją bet ir galimybę užsakyti kokybišką montavimo arba remonto paslaugas. Mūsų tikslas yra suteikti klientui kompleksinę paslaugą – ne tik parduoti pirkėjui produktą, bet ir pasirūpinti jo montavimu bei suteikti visą jam reikalingą informaciją, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Tokiu būdu klientas gauną maksimalią naudą ir sutaupo daug savo brangaus laiko beieškant šių paslaugų skirtinguose šaltiniuose.

Automobilinių prekių gausaUAB „Rekauta“ specializuojasi į profesionalias automobilių garso, vaizdo, apsaugos sistemas, komforto įrangą bei aksesuarus. Mes bendradarbiaujame su nuolatiniais produktų tiekėjais , todėl ši tiekimo grandinė užtikrina pastovų populiariausių prekių asortimento palaikymą. Mūsų parduotuvėje rasite platų automobilių įrangos pasirinkimą:

- automobilių vaizdo ir garso įranga: garsiakalbiai, stiprintuvai, grotuvai, adapteriai, monitoriai, multimedijos, galinio vaizdo kameros, garso ir vibro izoliacinės, įvairios instaliacinės medžiagos ir kita;

- įvairi komforto įranga: navigacijos priemonės, autopilotai, sėdynių šildymo, parkavimo sistemos, platus LED žibintų, radijo stotelių pasirinkimas;

- įvairūs automobilių priedai ir atsarginės dalys: valytuvai, vilkimo kabliai, apšvietimo sistemų dalys ir kita.

Kompleksinė paslauga

UAB „Rekauta“ savo klientams vietoje gali suteikti pilną paslaugų komplektą. Klientas, pirkdamas prekę mūsų parduotuvėje, gali pasirinkti ir montavimo paslaugą, taip patikėdamas savo automobilį mūsų autoelektrikams, kurie yra savo srities profesionalai. Jam nereikės sukti galvos, ar produktas sumontuotas teisingai bei gaišti laiko ieškant kitos montavimo galimybės arba montuojant įrangą pačiam. Prekės ir paslaugos kompleksinio įsigijimo privalumai:

o    Montavimo darbų kaina yra garantuota. Dažnai montuotojai susiduria su situacija, kai tos pačios prekės montavimas skirtinguose automobiliuose skiriasi. Skiriasi tiek montavimo sudėtingumas, tiek ir laikas, reikalingas tam produktui sumontuoti. Nuo šių faktorių priklauso ir darbų kaina. Perkant www.e-rekija.lt prekę su montavimo paslauga yra nesvarbu koks yra kliento automobilis ir kiek laiko užtruks ją sumontuoti – darbų kaina išlieka tokia pati, kokia yra nurodyta pirkimo krepšelyje.

o    Taikomas garantinis aptarnavimas ne tik įsigytam produktui, bet ir montavimo darbams. Perkant prekę www.e-rekija.lt su montavimo paslauga, klientas gauna pilną garantiją ne tik nusipirktam produktui, bet ir montavimo darbams. Garantinio aptarnavimo laikotarpiu, jei produktą reikės keisti, ši paslauga papildomai nekainuos.

o    UAB “Rekauta” užtikrina montavimo darbų kokybę. Nusipirkus prekė su montavimo paslauga Jums nereikės rūpintis papildomai dėl jos sumontavimo.

Šiuos darbus atliks mūsų patyrę autoelektrikai, savo srities profesionalai.

www.e-rekija.lt – ne vien elektroninė parduotuvė

Nors www.e-rekija.lt galima patogiai pirkti prekes internetu, tai nėra pagrindinė mūsų veiklos sritis. Klientas visada darbo valandomis gali atvykti pas mus į parduotuvę Bijūnų g. 10A Klaipėdoje, apžiūrėti daugelį jį dominančių prekių, gauti pilną informaciją gyvai arba užsakyti tas prekes, kurių parduotuvės asortimente nėra.

Autoelektriko paslaugos Klaipėdoje

UAB „Rekauta“ užsiima ne tik savo parduodamų prekių montavimu. Mūsų kvalifikuoti, didelę patirtį turintys autoelektrikai ne tik sumontuos jau turimą įrangą, bet ir apsiims spręsti Jūsų automobilio elektrinės problemas.