Autoelektriko paslaugos

Autoelektrikas Klaipeda

Automobilio elektros instaliacijos remonto darbai - tai specifinė automobilių remonto sritis, reikalaujanti specifinių autoelektriko žinių, kompetencijos ir specialiai šiam remontui skirtos įrangos. Šiandien elektronika automobiliuose labai pažengusi, ją sudaro begalė įvairių mechanizmų ir komponentų. Vieni jų yra labai svarbūs, kuriems sugedus automobilis negali važiuoti, kiti šiek tiek mažiau, tačiau visi jie yra būtini ir reikalingi tam, kad jūsų transporto priemonė veiktų sklandžiai ir patikimai, o vairuotojas ir keleiviai galėtų mėgautis važiavimo kokybe. Tam įtakoja sklandus kondicionavimo, šildymo, parkavimo, greičio palaikymo, stabdymo, antipraslydimo, garso, navigacijos ir kitų šiuolaikinių komforto sistemų, be kurių šiais laikais sunkiai įsivaizduojamas komfortiškas važiavimas, sklandus veikimas. Kartais net smulkus, rodos nereikšmingas gedimas gali turėti rimtų pasekmių kitoms elektronikos dalims, taip kelis kartus pabranginant automobilio remontą. 

Automobilio elektros instaliacijos remonto darbai dažnai yra imlūs laikui, todėl jų kaina dažnai priklauso ne tik nuo valandinio autoserviso įkainio, naudojamos gedimui nustatyti diagnostinės įrangos, bet ir nuo pačio autoelektriko kompetencijos.

Autoelektriko paslaugos Klaipedoje

Šiai laikais autoelektrikas yra svarbus autoserviso specialistas atsakingas už visą automobilio elektrinės dalies priežiūrą ir remontą. Dauguma su automobilio autoelektronika susijusių gedimų reikalauja itin didelio kruopštumo, atsakingumo bei didelio profesionalių žinių bagažo. Labai dažnai tenka girdėti atsiliepimus, kad šalinant elektronikos gedimą autoelektrikas tai darė ilgai, todėl labai pabrango atliktų darbų kaina.

Esame įsitikinę, kad tokiu atveju verta pasikliauti tik profesionalais, kurie turi sukaupę ne tik didelį žinių, patirties bagažą, bet ir yra aprūpinti visa reikalinga įranga bei priemonėmis. Tik pasitelkęs visą reikalingą įrangą, patirtį bei žinias, autoelektrikas gali nustatyti tikslią gedimo priežastį ir ją pašalinti iš karto, neatliekant kitų papildomų darbų. Todėl toks autoelektrikas sugebės remontą atlikti greičiau ir taupiau.

Automobilių kompiuterinė diagnostika yra labai svarbi ir neatsiejama autoelektriko darbo dalis. Moderni diagnostikos įranga autoelektrikui padeda nuskaityti gedimų informaciją ir aptikti menkiausius variklio ir kitų svarbių valdymo sistemų veikimo pokyčius. Tai padeda autoelektrikui nustatyti tikslią gedimo priežastį ir ją pašalinti. Šiuolaikinės kompiuterinės diagnostikos įranga padeda perrašyti parametrus, programuoti įvairių automobilio sistemų kompiuterius, taip pagerinant įvairių automobilio komponentų darbą.

Kompiuterine diagnostika Klaipeda

Mūsų patyrę meistrai atlieka įvairias autoelektrikų paslaugas:

- DPF kietųjų dalelių filtrų programavimas.
- Įsiurbimo kolektorių sklendžių programavimas.
- AIRBAG elektroninės dalies remontas.
- Oro kondicionavimo sistemos sklendžių programavimas ir remontas.
- Gamyklinių galinio vaizdo kamerų remontas.
- Originalių parkavimo sistemų remontas.
- Automobilių apsaugos sistemų montavimas, distancinis užvedimas.
- Automobilių monitoringas (sekimo sistemos).
- Parkavimo sistemų montavimas.
- Laisvų rankų įrangos montavimas.
- Automobilių garso, vaizdo ir komforto įrangos montavimas.
- Kiti įvairaus sudėtingumo elektros instaliacijos remonto darbai.